Подымайте свои объявления в ТОП неограниченно 24/7

Що слід взяти до уваги, збираючись в тури до Європи

 

Автобусные туры по Европе

З усіх існуючих способів подивитися світ автобусний тур був і залишається одним з найбільш доступних. Короткі автобусні тури в столиці найближчих держав Східної та Центральної Європи для багатьох наших співгромадян стали (і ще довго будуть залишатися такими в силу відносної дешевизни) першим знайомством зі світом за межами України.

Але щоб така подорож не залишило неприємного осаду, потрібно заздалегідь знати, до чого слід готуватися в такий поїздці.

БЮДЖЕТ

З того моменту, як українці почали їздити в автобусні подорожі, цей сектор ринку туристичних послуг придбав структуру, яка мало змінюється. Як правило, стартують автобусні тури з найближчих до західної межі обласних центрів — Львова, Ужгорода, Чернівців.

Так що, крім оплати консульського збору при отриманні візи ще до початку подорожі, доведеться розщедритися на залізничні квитки до цих міст. Давайте оцінимо, на що може претендувати у разі автобусного туру українець залежно від товщини портмоне.

ВІЗА

Важливий аргумент на користь автобусних турів — вони дозволяють в якійсь мірі пробити "залізну завісу" у вигляді шенгенської візи. Якщо вам ну дуже хочеться побачити фонтан Треві в Римі і площа Сан-Марко у Венеції, то зовсім не обов'язково йти на уклін в італійське консульство, яке не занадто ліберально ставиться до громадян України.

Відсутність кордонів у Європі дозволяє розробникам турів придумувати маршрути по кільком країнам з урахуванням візових нюансів.

Популярные объявления

Разработана совместно с Ext-Joom.com - шаблоны для Joomla

Новости

Все новости
Що слід взяти до уваги, збираючись в тури до Європи З усіх існуючих способів подивитися світ автобусний тур був і...
Запуск сверхтяжелой ракеты Falcon Heavy Сверхтяжелая ракета, созданная частным предприятием, впервые вывела на орбиту полезный груз. Началась новая эра космических...
APPLE ЗАПУСТИЛА ПРОГРАММУ БЕСПЛАТНОГО РЕМОНТА IPHONE 7 Apple будет бесплатно чинить iPhone 7, у которых появится ошибка "нет сети". Об этом сообщается...